Корисні посиланняВхід на сайтЗабули свій пароль? / Зареєструватися

Опитування

Чи подобається Вам навчатись у Володимир-Волинському ВПУ
 
Афганістан болить в душі моїй

15 лютого 1989 року було завершено виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану. Нинішнього року відзначається 28-ма річниця цієї події.

Здавалося б уже давно закінчилася ця неоголошена війна. Абревіатура СРСР зникла з політичних карт, погони з великими літерами СА порошаться музеях або старих шафах та у самому Афганістані тепер американці. Хто б міг подумати… Але історія не діється з нічого і ніщо не минає безслідно.

Ще живі ветерани, для яких слова Гераж, Кундуз або Кандагар не просто назви, взяті з глобуса, які тисячі матерів, котрі не дочекалися синів, а разом з тим, мабуть, і онуків. Бо ж куля, обриваючи життя, забирає майбутнє.

15 лютого в житті колишніх військових, які пройшли дорогами Афганістану, навіки залишиться як день пам’яті про чужу і жорстоку війну.

«Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану», таку назву має книжкова виставка, розміщена в фойє 1-го корпусу Володимир-Волинського ВПУ, яку підготувала бібліотекар училища Вихрістенко А. М.

Представлені на виставці матеріали із періодичної преси висвітлюють події неоголошеної війни радянської держави в Афганістані, яка тривала 9 років, 1 місяць і 18 днів; це і спогади ветеранів-афганців і намагання розібратись чим була ця війна: авантюра політиків чи політична необхідність і дружня допомога.

15 лютого в групі С-31 відбулася виховна година «Афганістан болить в душі моїй, яку підготувала і провела бібліотекар училища Вихрістенко А. М. Учні прослухали розповідь про страшні події безглуздої афганської війни, про мужність, героїзм, подвиги воїнів інтернаціоналістів, учасників бойових дій в Афганістані.


«Війна. Чужа. Неждана. Непотрібна.

Геройство. Біль. Дочасна сивина

Прокляття чаша випита до дна.

Війна. Війна. Війна»

Роки, скільки їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті імена воїнів-афганців, які віддали свої життя, увійшовши в безсмертя.

 

 
На даний момент 31 гостей на сайті